Mini G2 Tribal FlameminiG2 Tribal Flame

Waga* 2 kg
Długość* 74 cm
Szerokość* 19 cm
Wysokość* 12 cm
*Wymiary podano w przybliżeniu, mogą minimalnie różnić się od rzeczywistych

Ilość:
cena: 173,00 zł

miniG2 Tribal Flame

To produkt stworzony specjalnie dla najmłodszych (już od 5+). Powierzchnie deski wyposażono w krzemowy grip (potocznie mówiąc papier ścierny). Dodatkowo na brzegach zastosowano kolce z tworzywa, zwiększając w ten sposób efektywność trzymania stóp.

Waveboard posiada dwa, obrotowe o 360° kółka. Jazda nie wymaga odpychania się nogą od podłoża. Napęd generowany jest ruchem skrętnym ramion i korpusu (w prawo i w lewo), lub naprzemiennym pochylaniem płaszczyzn deski, za pomocą ruchu stóp.

Deski Street Surfing charakteryzują się bardzo mocną sprężyną osadzoną na wałku łączącym platformy deski (Torsion Bar Spring). Zapobiega ona opadaniu płaszczyzn nawet po latach używania, Zapewnia lepszą stabilność, manewrowość, wytrzymałość oraz większe bezpieczeństwo surfera niż ma to miejsce w waveboard’ach innych producentów.

Jazda ma desce pomaga rozwinąć u dziecka koordynację ruchową. Ma wpływ na prawidłowy rozwój motoryki ciała, poczucie równowagi, siłę mięśni i ich prawidłową sensorykę. Rozwija sportową sylwetkę, ale przede wszystkim zapewnia aktywne i zdrowe spędzenie wolnego czasu.

Jazda na waveboard’zie łączy w sobie elementy snowboardingu oraz skateboardingu. Nauka jazdy jest łatwa i możliwa również dla osób mniej aktywnych sportowo. Daje wiele frajdy, co sprawia, że nigdy się nie nudzi. 

Kółka 77mm/85A z łożyskami ABEC 7, Maksymalne obciążenie: 50 kg. 

Produkt nowy i oryginalny firmy Street Surfing.

 

************

Powyższy tekst stanowi własność intelektualną firmy Street Surfing Poland. Wszelkie kopiowanie (bez pisemnej zgody Street Surfing Poland), skutkujące wykorzystywaniem w całości, bądź w części jest niedozwolone i podlega ochronie zgodnie z polskim prawodawstwem w ramach następujących aktów prawnych:

- w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej: Ustawa z dnia 04.02.1994r. „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zmianami),

- ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16.04.1996r.