GLXGLX

Waga* 3 kg
Długość* 87 cm
Szerokość* 24 cm
Wysokość* 12 cm
*Wymiary podano w przybliżeniu, mogą minimalnie różnić się od rzeczywistych

Ilość:
cena: 213,00 zł

GLX

GLX jest rozwiązaniem dla młodzieży rozpoczynającej przygodę z waveboardem, jak i dla tych którzy planują śmielszą jazdę np. zjeżdżanie po poręczach w skateparkach. W tym celu zaprojektowano specjalną, obrotową tuleję, osadzoną na wałku łączącym przód i tył deski. Dzięki ażurowej konstrukcji platform zmniejszono ciężar deski. Powierzchnie, na których stoi surfer posiadają grip krzemowy oraz kolce z tworzywa, rozmieszczone na żebrach. Platformy są nieco szersze i wklęsłe w porównaniu do modeli Wave i G2. Takie rozwiązanie konstrukcyjne stanowi kompromis między wytrzymałością i wagą deski, a stabilnym i optymalnym oparciem dla stóp podczaj jazdy.

Waveboard posiada dwa, obrotowe o 360° kółka. Jazda nie wymaga odpychania się nogą od podłoża. Napęd generowany jest ruchem skrętnym ramion i korpusu (w prawo i w lewo), lub naprzemiennym pochylaniem płaszczyzn deski, za pomocą ruchu stóp.

Deski Street Surfing charakteryzują się bardzo mocną sprężyną osadzoną na wałku łączącym platformy deski (Torsion Bar Spring). Zapobiega ona opadaniu płaszczyzn nawet po latach używania. Zapewnia lepszą stabilność, manewrowość, wytrzymałość oraz większe bezpieczeństwo surfera niż ma to miejsce w waveboard’ach innych producentów.

Jazda na waveboard’zie łączy w sobie elementy snowboardingu oraz skateboardingu. Pozwala utrzymać zdrową, wysportowaną sylwetkę, ale przede wszystkim zapewnia aktywne i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Daje wiele frajdy, co sprawia, że nigdy się nie nudzi.

Kółka 77mm/85A z łożyskami ABEC 7, Maksymalne obciążenie: 113 kg. 

Produkt nowy i oryginalny firmy Street Surfing.

 

************

Powyższy tekst stanowi własność intelektualną firmy Street Surfing Poland. Wszelkie kopiowanie (bez pisemnej zgody Street Surfing Poland), skutkujące wykorzystywaniem w całości, bądź w części jest niedozwolone i podlega ochronie zgodnie z polskim prawodawstwem w ramach następujących aktów prawnych:

- w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej: Ustawa z dnia 04.02.1994r. „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zmianami),

- ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16.04.1996r.