G2 Blue Burst

Waga* 4 kg
Długość* 86 cm
Szerokość* 23 cm
Wysokość* 12 cm
*Wymiary podano w przybliżeniu, mogą minimalnie różnić się od rzeczywistych

Ilość:
cena: 273,00 zł

G2 Blue Burst

To produkt idealny dla zaawansowanych surferów. Powierzchnie deski wyposażone zostały w grip krzemowy (analogiczny do tego, który stosuje się w tradycyjnych deskorolkach) i dodatkowy w postaci kolców z tworzywa na brzegach. Taka konstrukcja zabezpiecza przed poślizgiem stóp, co w szczególności ma znaczenie przy wykonywaniu tricków. Brzegi płaszczyzn G2 od strony podłoża nie mają stopek (nadlewek tworzywa - jak ma to miejsce w wersji Wave), co pozwala na większy przechył płaszczyzn, tym samym umożliwia wykonywanie węższych skrętów.

Waveboard posiada dwa, obrotowe o 360° kółka. Jazda nie wymaga odpychania się nogą od podłoża. Napęd generowany jest ruchem skrętnym ramion i korpusu (w prawo i w lewo), lub naprzemiennym pochylaniem płaszczyzn deski, za pomocą ruchu stóp.

Deski Street Surfing charakteryzują się bardzo mocną sprężyną osadzoną na wałku łączącym platformy deski (Torsion Bar Spring). Zapobiega ona opadaniu płaszczyzn nawet po latach używania. Zapewnia lepszą stabilność, manewrowość, wytrzymałość oraz większe bezpieczeństwo surfera niż ma to miejsce w waveboard’ach innych producentów.

Jazda na waveboard’zie łączy w sobie elementy snowboardingu oraz skateboardingu. Pozwala utrzymać zdrową, wysportowaną sylwetkę, ale przede wszystkim zapewnia aktywne i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Daje wiele frajdy, co sprawia, że nigdy się nie nudzi.

Kółka 77mm/85A z łożyskami ABEC 7, Maksymalne obciążenie: 113 kg. 

Produkt nowy i oryginalny firmy Street Surfing.

 

************

Powyższy tekst stanowi własność intelektualną firmy Street Surfing Poland. Wszelkie kopiowanie (bez pisemnej zgody Street Surfing Poland), skutkujące wykorzystywaniem w całości, bądź w części jest niedozwolone i podlega ochronie zgodnie z polskim prawodawstwem w ramach następujących aktów prawnych:

- w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej: Ustawa z dnia 04.02.1994r. „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zmianami),

- ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16.04.1996r.