Hulajnoga - Wave Scooter

Waga* 3 kg
Długość* 73 cm
Szerokość* 34 cm
Wysokość* 94 cm
*Wymiary podano w przybliżeniu, mogą minimalnie różnić się od rzeczywistych

Ilość:
cena: 173,00 zł

Hulajnoga - Wave Scooter

Wave Scooter to produkt łączący technikę jazdy na waveboard’zie i hulajnodze. Przeznaczony jest dla najmłodszych oraz młodzieży. Konstrukcja składa się z dwóch zwężających się ku środkowi platform tworzących tzw. Torsion Flex, który wraz z obrotowym o 360° tylnym kółkiem stanowi element napędowy hulajnogi. Obie platformy pokryte są krzemowym grip’em. Regulowana kierownica pozwala dostosować jej wysokość do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest również jej złożenie, co ułatwia transport.

Jazda na hulajnodze Wave Scooter jest możliwa zarówno w sposób tradycyjny, za pomocą odpychania się nogą, lub analogicznie jak na waveboard’zie, czyli bez konieczności odpychania się od podłoża. Napęd generowany jest przechylaniem stopy spoczywającej na części z obrotowym kółkiem z jednoczesnym ruchem skrętnym ramion i korpusu (w prawo i w lewo).

Hulajnoga Wave Scooter zapewnia aktywne i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Daje wiele frajdy, co sprawia, że nigdy się nie nudzi.

Kółka 97mm/85A z łożyskami ABEC 7, Maksymalne obciążenie: 100 kg. 

Produkt nowy i oryginalny firmy Street Surfing.

 

************

Powyższy tekst stanowi własność intelektualną firmy Street Surfing Poland. Wszelkie kopiowanie (bez pisemnej zgody Street Surfing Poland), skutkujące wykorzystywaniem w całości, bądź w części jest niedozwolone i podlega ochronie zgodnie z polskim prawodawstwem w ramach następujących aktów prawnych:

- w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej: Ustawa z dnia 04.02.1994r. „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zmianami),

- ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16.04.1996r.