.

Drukuj

kontakt

Zespół. Opublikowano w Uncategorised

Kontakt z obsługą sklepu:

+48 792 06 07 95
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane do przelewów:

Bank Zachodni WBK 70 Oddział w Warszawie
48 1500 1878 1218 7008 7466 0000

Dane firmy:

Street Surfing Poland 
Ul. Brata Alberta 40
05-075 Warszawa 
NIP: 113-008-88-67 
Regon: 010668842

 

Drukuj

regulamin

Zespół. Opublikowano w Uncategorised

Regulamin sklepu:

1. Sklep realizuje zamówienia złożone poprzez stronę internetową
www.streetsurfing.com.pl. Każdorazowo przed złożeniem zamówienia, Kupujący powinien zapoznać się z regulaminem sklepu i zaakceptować jego treść.

2. Oferowane produkty są nowe, wolne od wad fizycznych, chyba że zostało to wyszczególnione w ofercie.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%). Wiążąca dla stron transakcji (Sprzedający i Kupujący) jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego, a także całkowita wartość zamówienia jaką Kupujący otrzymuje w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Kupujący na zakupiony przedmiot (przedmioty) otrzymuje fakturę VAT. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, dane do faktury muszą być podane przy składaniu zamówienia.

4. W przypadku zakupu przez firmę, w celu dalszej odsprzedaży (dotyczy ilości hurtowych), istnieje możliwość indywidualnych negocjacji warunków zakupu. W takim celu należy skontaktować się telefonicznie, a następnie ustalone warunki zostaną potwierdzone mailem.

5. Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą kuriera. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu, podawanym przy składaniu zamówienia. Przesyłki realizowane są w ramach terytorium Polski.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

a) Przelew
b) Pobranie

7. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie. W przypadku płatności przelewem termin realizacji wydłuża się o czas potrzebny do zaksięgowania przelewu. Przesyłki realizowane są za pomocą kuriera. Dokładamy starań, aby przesyłki dostarczane były w ciągu 2-3 dni roboczych (z wyłączeniem przerw związanych z sobotami, niedzielami i świętami). Jednakże nie możemy zagwarantować precyzyjnie określonego terminu dostawy.

8. W przypadku braku możliwości przekazania towaru Kupującemu przez kuriera w dniu dostawy, dostawa w innym dniu może wiązać się z dodatkową opłatą kurierską, lecz nie większą niż koszt dostawy wskazany przy składaniu zamówienia.

9. W przypadku niedostępności towaru w magazynie, Kupujący będzie o tym fakcie poinformowany, a wpłacone środki zostaną zwrócone.

10. Kupujący ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Towar musi być w stanie nienaruszonym, tzn. oryginalnie zapakowany, bez naruszenia oryginalnych mocowań przedmiotu do firmowego opakowania. Zwracany towar musi być zabezpieczony w sposób umożliwiający odbiór przez kuriera. Koszty wysyłki ponosi Kupujący towar.

11. W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji dalszych zobowiązań, należy odesłać na własny koszt na adres wskazany jako siedziba firmy Street Surfing Poland, za pomocą kuriera. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni od momentu dostarczenia do siedziby reklamowanego towaru wraz z opisem niezgodności i z fakturą VAT. W przypadku uznania reklamacji, towar wymieniany jest na nie zawierający wad, w najkrótszym możliwym terminie. Klient może też zażądać zwrotu pieniędzy - dokonujemy wtedy zwrotu - przelewem bankowym na rachunek wskazany przez Klienta w ciągu 7 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji. Nie zwracamy kosztów przesyłki.

12. Zwrot pieniędzy za zwracany towar - bez uwzględnienia kosztów przesyłki - przekazywany jest przelewem bankowym na rachunek krajowy wskazany przez Kupującego, lub - jeśli płatność była dokonana kartą płatniczą - na rachunek karty płatniczej.

13. Kupujący składający zamówienie lub rejestrujący się na stronie internetowej
www.streetsurfing.com.pl wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sklepu, której administratorem jest Street Surfing Poland oraz na ich przetwarzanie:

a) dla celów realizacji zakupu poprzez Sklep;
b) dla potrzeb innych podmiotów pośredniczących w transakcjach płatniczych oraz dostawców, dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności bądź dostarczenia przesyłki; Kupujący ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. Dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08. 1997r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. Nr 133 poz. 833), w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Kupujący składając zamówienie za pomocą strony internetowej www.streetsurfing.com.pl, składa ofertę zakupu określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

15. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Rejestracja w systemie Sklepu, bądź złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

16. Sklep streetsurfing.com.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

Drukuj

Strefa użytkownika

Opublikowano w Uncategorised

Dołącz do globalnej społeczności Street Surferów

Street Surfing to nie tylko sport, ale też globalna społeczność, którą łączy pasja do waveboardingu. Poznaj Surferów z całego świata i zobacz na filmikach jaką satysfakcję daje im ten sport.

Chcesz razem z nami budować polską społeczność StreetSportowców? Dołącz do naszego Facebooka i dziel się tam swoją pasją!

  • u2be

Czym jest waveboard?

Street Surfing to świetny sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu - dla każdego. Możesz jeździć rekreacyjnie, gdy lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu albo treningowo, gdy zależy Ci na utrzymaniu zdrowej i wysportowanej sylwetki. A jak poczujesz potrzebę zdrowego zastrzyku adrenaliny, uczucia wolności - ćwicz ekstremalne triki, które zapewni Ci tylko waveboard.

Street Surfing to sport wywodzący się z Kalifornii, łączący elementy surfingu, snowboardu oraz skatingu. Deska do waveboardingu posiada specjalną konstrukcję składającą się z dwóch płaszczyzn połączonych za pomocą Torsion bar - ruchomy drążek osadzony na specjalnej sprężynie oraz dwóch, obrotowych o 360° kółek, dzięki czemu można na niej jeździć bez odpychania się od podłoża, zarówno w dół jak i pod wzniesienia.

Street Surfing to już znana na całym świecie firma, której misja zakłada promocję aktywnego i zdrowego stylu życia w każdym wieku. Street Surferzy to nie tylko młodzież, ale również dorośli i dzieci. 

Jazda na Wave’ie:

  • kształtuje zręczność oraz koordynację ruchów
  • pozwala na utrzymanie zdrowej i wysportowanej sylwetki
  • daje mnóstwo pozytywnej energii z samej przyjemności jazdy

Oryginalne i markowe deski Street Surfing to:

  • bardzo duża trwałość produktu
  • certyfikaty bezpieczeństwa, których nie posiadają nieogryginalne produkty
  • dobry wizerunek i kultowe produkty